Apartamento Nuevo Bayahibe
Apartamento Nuevo Bayahibe Lejlighed ferielejlighed ligger næsten 2 km fra Rock Climbing. Denne indkvartering består af 1 soveværelser, 1 badeværelser og et fuldt udstyret køkken.
Playa Publica Bayahibe ligger 1 km fra ferielejlighed. En 30-minutters gåtur bringer dig til midten af San Rafael del Yuma. Det tager ca. 8 minutters gang at nå Akeru og Gran Caffe. Det tager en 5-minutters køretur for at se Kviar Show Disco & Casino.
En balkon, et fladskærms TV med satellitkanaler og klimaanlæg er tilgængelige i nogle enheder.
La Romana lufthavn ligger 17 minutters kørsel væk derfra.
- Lokale seværdigheder
- La Punta de Bayahibe743 km
- Tanama Jungle Ranch640 km
- Mirador de Bayahibe965 km
- Playa Publica Bayahibe813 km
- Playa Publica1122 km
- Super Colmado Bayahibe682 km
- Punta Bayahibe Naturmonument852 km
- Bayahibe277 km
- Rancho Magallenes1085 km
- Lufthavne
- La Romana lufthavn17 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Gratis WiFi
- Parkering
På værelset
- Klimaanlæg
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Apartamento Nuevo Bayahibe Lejlighed hotel?
Det vil tage dig en 30 minutters gang at komme til byens centrum fra Apartamento Nuevo Bayahibe Lejlighed hotel. - 🕌
Hvilke berømte landemærker ligger tæt på et Apartamento Nuevo Bayahibe Lejlighed hotel?
Kviar Show Disco & Casino samt Rock Climbing er blandt de bedst bedømte steder, der er tilgængelige henholdsvis 5 og 10 minutters kørsel fra et Apartamento Nuevo Bayahibe Lejlighed hotel. - 🚗
Finder jeg en parkeringsplads i Apartamento Nuevo Bayahibe Lejlighed hotel?
Du kan parkere dit køretøj på Apartamento Nuevo Bayahibe Lejlighed hotel ved gratis privat parkering. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra hotellet?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra hotellet ved 14:00. - ❓
Hvad er afbestillingsreglerne i Apartamento Nuevo Bayahibe Lejlighed hotel?
Gratis afbestilling gives til gæsterne på Apartamento Nuevo Bayahibe Lejlighed hotel. For mere information, kontakt hotellets ledelse